🏙️ Ilda Šaulić: Novi život između Srbije i Amerike

Nakon ličnih promena koje su obeležile poslednjih nekoliko godina, pevačica Ilda Šaulić donela je odluku da napravi novi životni korak. Zajedno sa suprugom Bojanom Vučkovićem i ćerkom Emom, preselila se u Sjedinjene Američke Države.

🏡 Stan sa pogledom na Njujork

Na društvenim mrežama, Ilda je podelila delić atmosfere iz njihovog novog doma – modernog stana u Njujorku. Prostor karakterišu prozori od poda do plafona koji pružaju pogled na simbol grada, Empire State Building. Enterijer je uređen jednostavno, s akcentom na udobnost i otvorenost prostora.

🎾 Novi početak kroz sport

Iako je muzika i dalje deo njenog identiteta, Ilda se u Americi posvetila novom angažmanu – radu kao teniski instruktor. Povratak sportu iz mladosti donosi joj dodatno ispunjenje i balans u svakodnevici.

👨‍👩‍👧 Porodični balans i planovi za budućnost

Porodični život u Njujorku organizovan je tako da svi članovi pronađu prostor za svoje obaveze i interesovanja. Suprug Bojan radi na poslovnim projektima, dok Ilda vodi računa o ravnoteži između privatnog i profesionalnog. U planu je i da deo vremena i dalje provode u Srbiji, kombinujući najbolje iz oba sveta.